iChair Sky - Mam w sobie wszystko!

iChair Sky - Mam w sobie wszystko!

Kolejnym wózkiem, poza modelem Ichair ORBIT z środkowym napędem wśród wózków MEYRA jest model Ichair SKY.
Dzięki opcji pionizacji, elektrycznej regulacji wysokości siedziska, wózek pozwala na zdobycie celów, które zwykle trudne są do osiągnięcia.
 
W wózku zastosowano sprawdzone i cieszące się dużym zainteresowaniem rozwiązania z modelu wózka ORBIT.
Kompaktowe wymiary wózka pozwalają na swobodne manewrowanie wózkiem nawet w małych pomieszczeniach, a podwójna amortyzacja spełnia oczekiwania podczas użytkowania go na zewnątrz.
 
Wózek w standardowym wyposażeniu posiada pełną elektronikę. Z joysticka możemy wyregulować: kąt siedziska, kąt oparcia, kąt podnóżków, wysokość siedziska od podłoża czy też tak ustawić pozycję siedziska, żeby było łatwiej osobie wstać.
Dodatkowo w standardzie wózek posiada elektrycznie regulowane siedzisko do pozycji leżącej, jak również pozycji stojącej.
Ważnym aspektem jest fakt, że pionizacja możliwa jest z każdej pozycji wózka (siedzenie, leżenie, pozycja półleżąca).
 
Pomimo swoich małych wymiarów i dzięki odpowiednio dobranemu środkowi ciężkości, wózek pozwala na jazdę nim w pozycji stojącej.
 
Zastosowanie rozwiązań biomechaniki sprawia, że regulacje oparcia, siedziska czy podnóżków odbywają się zgodnie z zachowaniem się ciała zdrowego człowieka (automatycznie dopasowująca się długość podudzia, ruch podłokietników w stosunku do pozycji korpusu, ułożenie zagłówka w stosunku do pozycji oparcia pleców, itp.).
 
Z Ichair SKY możesz naprawdę dużo.

 

  

Obejrzyj porównanie Ichair Orbit & Ichair Sky w linku poniżej:

 

  
 

Media

https://www.youtube.com/watch?v=EpImMZ9Vw0o

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://meyra.pl/aktualnosci/meyra-ichair-sky#sigProId91315f3884